Noclegi nad Soliną

Apartamenty w stylowym domu nad Jeziorem Solińskim.

Aktualna oferta
marzec13-026 basen-014n basen-021 karczmarz (9)
BIESZCZADY IMPREZY

ATRAKCJE

Szczególnie polecamy ofertę wycieczek fakultatywnych organizowanych przez naszą firmę Agencję Turystyczną Bieszczady Adventure.

 

 

 

 

W okresie wakacji organizowane są jednodniowe wycieczki zagraniczne do Lwowa, Węgry i Pikuj oraz liczne atrakcje dla osób indywidualnych jak spływy Sanem, wyprawy 4×4, możecie również skorzystać z wypożyczalni rowerów, na wszystkie oferowane atrakcje naszym gościom proponujemy 10% rabat.

Wyprawa Wilczym Tropem
Zabierzemy Was na bieszczadzkie bezdroża na pokładzie samochodów terenowych. Poznamy miejsca dostępne tylko nielicznym śmiałkom, którzy bez obaw zapuszczają się w dziewicze, pełne dzikiego zwierza ostępy.

Spływ pontonami Doliną Sanu
Pontonami wyruszymy w dziką dolinę bieszczadzkiej rzeki San. Popłyniemy z jej nurtem poprzez bystrza i meandry. Odkryjemy tajemnice ukryte na brzegu tej malowniczej, krystalicznie czystej rzeki.

Nordic Walking
W okolicy ośrodka przebiegają szlaki biegnące wzdłuż linii brzegowej Jeziora Solińskiego. Poznamy je maszerując przez las z przewodnikiem. Zdobędziemy szczyt kamieniołomu, przeprawimy się przez górski potok a wszystko to w bezpośrednim kontakcie z bieszczadzką przyrodą.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Wycieczka do Lwowa – Lwów – miasto Lwa – dorośli 110 zł,  młodzież – 100 zł

Wycieczka na Węgry – winnym szlakiem – dorośli 120 zł, młodzież 110 zł

Traperska wyprawa w Bieszczady – dorośli 85 zł, młodzież 75 zł

Nawet jeśli spadnie deszcz możecie skorzystać z oferty zaprzyjaźnionego Pensjonatu Karino oddalonego ok. 1 km. Gdzie za „parę groszy” możecie skorzystać z krytego basenu, sauny i SPA

Jeżeli wybieracie się Państwo grupą znajomym lub organizujecie wyjazd firmowy nasza Agencja zorganizuje dla was praktycznie każdą imprezę na lądzie, wodzie i w powietrzu.

Na Państwa życzenie w naszych chatach organizujemy również catering.