To naprawdę niesamowity czterokołowy taktyczny pojazd elektryczny z napędem na wszystkie koła. Urządzenie zostało skonstruowane głównie z myślą o wojsku i służbach mundurowych, które poruszają się w trudnym terenie.

To bez wątpienia przyszłościowe, ekologiczne i całkowicie nowe podejście do pojazdów terenowych. Nie przypomina niczego, co kiedykolwiek wcześniej widzieliście w terenie !

„Ryś” jest w stanie wszędzie wjechać i ominąć każdą przeszkodę. Pojazd ATV to bardzo nowatorski projekt, w którym kierowca stoi i pochylając swoje ciało – podobnie jak na nartach lub skuterze wodnym – surfuje po bezdrożach.

Potężna moc, wydajność i cicha praca to sprawia że pojazd znajduje coraz większe uznanie zarówno wśród osób, które szukają wielkiej przygody na łonie natury.

Kraina Wilka jako jedna w regionie oferuje przejażdżki tym niesamowitym pojazdem po bieszczadzkich bezdrożach w poszukiwaniu przygody i przyjęciu ogromnej dawki adrenaliny.

Nasi instruktorzy zabiorą Was na trasy niedostępne dla zwykłych śmiertelników gdzie będziecie mogli sprawdzić się jako prawdziwi, nie znający lęku traperzy pokonując własne słabości i delektując się niepowtarzalnymi widokami.