Categories:

Wyprawa pojazdem Ryś

Zarezerwuj na krainawilka.pl

To naprawdę niesamowity czterokołowy taktyczny pojazd elektryczny z napędem na wszystkie koła. Urządzenie zostało skonstruowane głównie z myślą o wojsku i służbach mundurowych, które poruszają się w trudnym terenie.

To bez wątpienia przyszłościowe, ekologiczne i całkowicie nowe podejście do pojazdów terenowych. Nie przypomina niczego, co kiedykolwiek wcześniej widzieliście w terenie !

„Ryś” jest w stanie wszędzie wjechać i ominąć każdą przeszkodę. Pojazd ATV to bardzo nowatorski projekt, w którym kierowca stoi i pochylając swoje ciało – podobnie jak na nartach lub skuterze wodnym – surfuje po bezdrożach.

Potężna moc, wydajność i cicha praca to sprawia że pojazd znajduje coraz większe uznanie zarówno wśród osób, które szukają wielkiej przygody na łonie natury.

Kraina Wilka jako jedna w regionie oferuje przejażdżki tym niesamowitym pojazdem po bieszczadzkich bezdrożach w poszukiwaniu przygody i przyjęciu ogromnej dawki adrenaliny.

Nasi instruktorzy zabiorą Was na trasy niedostępne dla zwykłych śmiertelników gdzie będziecie mogli sprawdzić się jako prawdziwi, nie znający lęku traperzy pokonując własne słabości i delektując się niepowtarzalnymi widokami.

Tenis

Zarezerwuj na krainawilka.pl

Jadąc w Bieszczady nie musisz rezygnować ze swoich pasji i tracić formy na urlopie….

Nasz Hotel Skalny SPA jest członkiem i sponsorem Leskiego Towarzystwa Tenisowego ,które zarządza  dwoma otwartymi, ceglastymi  kortami tenisowymi.  Znajdują się one w odległości 20 km od Polańczyka, w miasteczku Lesko, na terenie Kompleksu Rekreacyjno- Sportowego (obok Aqua Parku Aquarius)

Jeden z nich jest oświetlony ,co umożliwia grę od wczesnych godzin porannych do późnej nocyJ

Świetnie przygotowana nawierzchnia nie zawiedzie najlepszego gracza.

Spływ pontonowy

Zarezerwuj na krainawilka.pl

Wybraliśmy dla Państwa trasy typowo rekreacyjne, zapewniające piękne widoki, doskonałą zabawę oraz bezpieczeństwo. Rzeka w tym miejscu jest dostępna dla wszystkich i umożliwia łatwe manewrowanie pontonem.
Wszyscy Uczestnicy otrzymują bezpieczne kapoki, a przed spływem, uczestniczą w szkoleniu z zakresu pływania pontonami/kajakami i bezpieczeństwa na rzece. Opisana zostanie również trasa jaką macie do przepłynięcia.
Oferowane przez nas pontony/kajaki są bezpieczne, tak by pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów mogły na nich pływać nawet osoby bez doświadczenia na wodzie. Nasze trasy są proponowane dla grup zorganizowanych, rodzin z dziećmi, starszych osób oraz ludzi szukających spokoju i relaksu.

Spływ kajakowy

Zarezerwuj na krainawilka.pl

Spływ pontonowy/kajakowy Doliną Sanu to fascynująca wyprawa meandrami Sanu.

Popłyną Państwo pradawną doliną, pomiędzy kolorowymi łąkami i wysokimi skałami otulonymi rozśpiewanym lasem, od stuleci porastającym zbocza gór. Oprócz zachwycających widoków, uczestnicy spływu będą mieli okazję zrobić zdjęcia fascynującym mieszkańcom tej pięknej okolicy – czaplom, perkozom, sarnom i innym mieszkańcom Bieszczadów

Rowery

Zarezerwuj na krainawilka.pl

Osobom lubiącym aktywny wypoczynek, możemy zaproponować rower w Bieszczadach. Międzynarodowy szlak rowerowy R-61 „Greenway Karpaty Wschodnie” należący do sieci szlaków dziedzictwa przyrodniczo-kulturowego, zwanych GREENWAYS. Są to trasy poprowadzone wzdłuż „zielonych korytarzy” (rzek, tradycyjnych, historycznych tras handlowych, naturalnych korytarzy przyrodniczych etc.). Łączą one regiony, atrakcje turystyczne oraz lokalne inicjatywy.

Szlak rowerowy „Greenway Karpaty Wschodnie” przebiega przez trzy kraje : Polskę, Słowację i Ukrainę, okrążając Międzynarodowy Rezerwat Biosfery „Karpaty Wschodnie” oraz łącząc kilka obszarów chronionego krajobrazu i kilkanaście mniejszych pętli rowerowych. „Zielony Rower Bieszczady” jest polską częścią „Greenway Karpaty Wschodnie” i łączy atrakcje zarówno przyrodnicze jak i kulturowe. Przemierzając go można zetknąć się z ginącymi już zawodami: garncarstwem, tkactwem , jak również można zwiedzić wiele galerii ludowych artystów

Kajaki na jeziorze

Zarezerwuj na krainawilka.pl

Zapraszamy na wyjątkowe spływy kajakowe po Zalewie Solińskim, które sprawią, że pobyt nad Soliną stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny i ciekawy, a  integracja w formie wyprawy kajakiem będzie niezapomnianą i nietuzinkową przygodą.

Spływy integracyjne zorganizowane są w formie wyjątkowej wyprawy i odbywają się na opracowanych przez nas trasach w najciekawsze zakątki Zalewu. Tak zorganizowane wycieczki stanowią doskonałe uzupełnienie firmowych imprez integracyjnych, pobytów indywidualnych. Mogą stanowić ich integralną część albo być dodatkiem do większej imprezy.

Nasze propozycje obejmują spotkania z legendarnymi Zakapiorami, możliwość zwiedzania miejsc niedostępnych dla turystki pieszej oraz profesjonalną opiekę przewodników, instruktorów oraz zabezpieczenia ratowników. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną organizacją imprez integracyjnych – eventów. W tym celu w maksymalnym stopniu wykorzystujemy możliwości jakie daje spływ kajakowy i dokładamy wszelkich starań, by stanowił on niezapomniany, bezpieczny, niepowtarzalny i jedyny w swym rodzaju element Państwa pobytu w Bieszczadach.

Oferujemy nowoczesny i certyfikowany sprzęt

Katamaran

Zarezerwuj na krainawilka.pl

Wypożycz Solemarana i wyrusz w poszukiwaniu przygód na Jeziorze Solińskim. Zacumuj swoją małą, prywatną plażę gdziekolwiek zechcesz. Wypoczynek na Solemaranie to idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę, spokój, prywatność oraz izolację od innych. Jak juz znudzisz się widokiem to przeparkuj swojego Solemarana do innej, dzikiej zatoki których pełno jest nad Soliną w zasięgu tej fantastycznej, napędzanej prądem wysepki.

Czarter jachtów

Zarezerwuj na krainawilka.pl

W każdym z nas drzemie Samotny Wilk. Jest jakaś siła, która każe nam raz na jakiś czas zejść z utartych ścieżek i obrać kurs ku nieskrępowanej wolności. Poczuj zew natury i choć na chwilę zostaw wszystko za rufą. Zawyj do księżyca na pokładzie naszego Maxusa zacumowanego w jednej z dzikich zatok Soliny.

Wynajem łodzi

Zarezerwuj na krainawilka.pl

Łodzie rekreacyjno – turystyczne Parker spełnią oczekiwania zarówno rodziny pragnącej oderwać się od zgiełku miasta i wyruszyć na przygodę z naturą jak i poszukiwaczy emocji oraz wrażeń związanych z bliskim kontaktem z wodą. Sterowanie łodzią Parker Bow Rider nie wymaga specjalnych uprawnień, a odpoczynek na ich pokładzie pozwoli cieszyć się bezpiecznym odosobnieniem na Solinie pośród zielonych wzgórz.