Noclegi nad Soliną

Apartamenty w stylowym domu nad Jeziorem Solińskim.

lipowiec-010 lipowiec-017m lipowiec-024 marzec13-022
BIESZCZADY IMPREZY

Rodzinne ferie w Bieszczadach

Zima, którą pamiętasz z dzieciństwa – skrzypiący śnieg pod nogami, ośnieżone drzewa oraz rześkie, mroźne powietrze. Gdzieś w oddali słychać dzwonki pędzących przez las sań. W zaroślach przyczaiło się stado jeleni … Obudzimy Twoje wspomnienia wzbogacając je dodatkowymi atrakcjami.

ZAKWATEROWANIE

Trzypoziomowy Apartament Karczmarza dla 12 osób.

Na parterze znajduje się duży salon z kominkiem, TV, łazienka z prysznicem, kuchnia, taras z widokiem na szumiącą górską rzekę, jedna 2-osobowa sypialnia z wyjściem do ogrodu. Na piętrze mieszczą się trzy 2-osobowe sypialnie oraz łazienka. Na poddaszu jest duża 4-osobowa sypialnia.

Trzypoziomowe Apartamenty dla 8 osób.

Na parterze znajduje się salon z kominkiem oraz sofą, aneks kuchenny, taras z meblami ogrodowymi oraz grillem, TV, łazienka. Na piętrze mieszczą się dwie 2-osobowe sypialnie oraz łazienka. Na poddaszu jest duża 4-osobowa sypialnia.

Dwupoziomowy Apartamenty dla 4 osób.

Na parterze znajduje się salon z kominkiem oraz sofą, aneks kuchenny, taras z meblami ogrodowymi oraz grillem, TV, łazienka. Na piętrze mieszczą się dwie 2-osobowe sypialnie.
Do dyspozycji gości: miejsce parkingowe, duży ogrodzony teren pełen zieleni z meblami ogrodowymi i sprzętem do grillowania, bezpłatna sieć Wi-Fi, zadaszona Chata Grillowa oraz plac zabaw dla dzieci, ślizgawka, sanki i worki z sianem.
Wyżywienie: we własnym zakresie. Każdy apartament wyposażony jest w aneks kuchenny z lodówką, kuchenką, czajnikiem, sztućcami, garnkami i jadalnią. Istnieje możliwość wykupienia obiadów w Restauracji Skalna, znajdującej się w Kompleksie Skalny SPA w Polańczyku. Cena obiadu – 25 zł/os. Opcjonalnie dla dzieci ½ porcji.

ŚWIADCZENIA – 4 lub 6 noclegów, darmowy Internet Wi-Fi oraz parking, jednorazowe wejście do strefy SPA (znajdującej się w Kompleksie Skalny SPA w Polańczyku) z krytym basenem i brodzikiem dla dzieci, jacuzzi, sauną opalaną drewnem, sauną z panelem solnym, łaźnią parową, komorą Infrared oraz strefami schładzania i wypoczynku, słonecznym tarasem z leżakami, salką fitness, 10 % rabat na posiłki w Restauracji Skalna na Szlaku Kulinarnym Podkarpacia, położonej w Polańczyku.

Uwagi: Pokoje dla niepalących. W każdym apartamencie istnieje możliwość zorganizowania dostawki.
Informacje praktyczne: Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godz.14.00, wykwaterowanie w dniu wyjazdu do godz. 10.00.

CENNIK POBYT 5 – cio dniowy

ApartamentyCena katalogowaCena promocyjna (do 10 grudnia)
Dwupoziomowy - BARTNIK 12001080
Trzypoziomowy - PIEKARZ14001260
Trzypoziomowy KARCZMARZ 18001620

CENNIK POBYT 7 – cio dniowy

ApartamentyCena katalogowaCena promocyjna (do 10 grudnia)
Dwupoziomowy - BARTNIK 18001620
Trzypoziomowy - PIEKARZ21001890
Trzypoziomowy KARCZMARZ 27002430

PROGRAM FAKULTATYWNY – POMYSŁ NA ZIMĘ

  • TROPEM WATAHY – zimowe wyprawy szlakiem kultowego serialu kręconego w Bieszczadach na który zapraszamy terenówkami 4×4, quadami lub na Skuterach Śnieżnych z ogniskiem w leśniczówce Rebrowa. (3 h)
  • ŚNIEŻNE SAFARI – wyprawy na skuterach śnieżnych (1 i 2 h)
  • SZLAKIEM BOJKA I ŁEMKA – zimowa wyprawa na Rakietach śnieżnych w owianą legendami dolinę Bereźnicy Niżnej ( 3h)
  • SKITOURY – wyprawy szlakiem granicznym na nartach skitourowych
  • Z KIJEM I NARTAMI PRZEZ BIESZCZADY – wycieczka w Bieszczady z przewodnikiem połączona z wyjściem na nartach biegowych.
  • TRAPERSKIE KULIGI Z OGNISKIEM – kuligi konne z pochodniami, miodówką i wodzirejem (dojazd własny).

Szczegółowe informacje: www.krainawilka.pl

PROMOCJE
W cenie turnusu voucher do SPA w Polańczyku (www.skalnyspa.pl) oraz rabat 10% w restauracji Skalna w Polańczyku

 

Comments are closed.